Mom’s Night Out Turkey Nedir?

htmlimageMüzisyen Anne Ahu Kahraman YILDIRIM tarafından 0cak 2014 yılında kurulmuştur.Bu organizasyonları n amacı yoğun iş temposundan eğlenmeye fırsat bulamayan girişimci, blogger, iş kadını, sanatci, fikir annelerini bir araya getirmektir.

Kadınların tek başlarına ve güvenli ortamlarda gece gezmelerine çıkabilmelerini ,buluşulan mekanlarda annelerin diğer annelerle mesleklerini paylaşarak network genişletmeleri hedeflenmektedir .3 yıl boyunca birçok anne bu organizasyonlard a tanıştıkları diğer annelerle iş birlikleri yapmış,kalıcı dostluklar kurmuştur.

Ocak 2017 tarihinden itibaren Mom’s Night Out Turkey organiasyolarına katılmak için yıllık üyelik olunması ve üyelik aidatı ödenmesi gerekmektedir.

ÜYELİK ŞARTLARI :

Ocak 2017 tarihi dahil olmak üzere bu zamana kadarki organizasyonlara katılan tüm bayanlar referans gösterme aidat ödeyerek üye olabilirler.Anca k ilk kez katılmak isteyen annelerin mutlaka üyelerimizden bir anne tarafından referans gösterilmesi gerekmektedir.

Mom’Night Out Turkey üye avantajları:

Organizasyonlarda çeşitli firmalardan sürpriz hediyeler,anlaşmalı mekanlardan indirimler ve Mom’s Night Out Turkey mail grubu üyesi olabileceksiniz. Ayrıca ücretsiz gerçekleşen sponsorlu gecelere katılmak için öncelik sahibi olacaksınız.